subscribe: Posts | Comments

Atrakcyjne bonusy

0 comments
Atrakcyjne bonusy

Większość internetowych platform hazardowych, aby przyciągnąć internautów i zachęcić ich do wzięcia udziału w grze, oferuje atrakcyjne promocje, zwykle są to tzw. bonusy. W dzisiejszym wpisie opisujemy parę najpopularniejszych rodzajów bonusów. Być może niektóre z nich Was zainteresują.

Najciekawszy rodzaj bonusu to bonus powitalny. Jest to premia pieniężna przyznawana graczowi po pierwszym zasileniu konta. Zazwyczaj wysokość bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty i ma maksymalne ograniczenie. Ta promocja adresowana jest oczywiście do osób, które jeszcze nie zarejestrowały się na danej platformie. Bonus powitalny można otrzymać tylko raz.

Kolejną popularną formą bonusu jest bonus lojalnościowy. Zazwyczaj są to punkty, które możemy wydać na wybrany cel, na przykład upominki, wpisy na turnieje, opiekę profesjonalnego managera itd. Ta oferta skierowana jest wyłącznie do doświadczonych graczy, którzy regularnie biorą udział w rozgrywkach. Pozostałe promocje, na które warto zwrócić uwagę to między innymi: bonusy okresowe (weekendowe, miesięczne) i freebet (darmowe środki do wykorzystania na grę).

Najbardziej atrakcyjne bonusy oferują: Royal Panda, eXbinoG, kasynogry24 i Bet365.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *