subscribe: Posts | Comments

Bakarat

0 comments
Bakarat

Bakarat to jedna z najciekawszych gier karcianych, jakie oferują obecnie salony gier. Na pewno większość z nas kojarzy ją z książek, ponieważ w bakarat często grał James Bond. To też ulubiona gra doświadczonych hazardzistów, gdyż jest równie ryzykowna, co opłacalna. Pomijając nieczęsto trafiającego się remisa w bakaracie możliwa jest wyłącznie przegrana lub wygrana. Wygrana zależy od szczęścia.

Dużym plusem bakaratu są nieskomplikowane i łatwe do przyswojenia reguły: gracz oraz bankier dostają 2 karty, po czym łączą ich wartości – ta osoba, która osiągnie lepszy wynik, wygrywa. W baccaracie, podobnie jak w oczku, gradacja figur nie odgrywa żadnej roli, najważniejsze są wartości przyporządkowane poszczególnym kartom. Przykład: 2 i 3 dają razem 5, a 6 i 7 = 3.

W niektórych wariantach bakaratu, także klasycznej,, jest czasami możliwość wyciągnięcia jeszcze jednej karty. Szansa na zwycięstwo w baccaracie wynosi pięćdziesiąt procent i co interesujące, gracz może obstawiać własną przegraną. Niektórzy uważają, że to właśnie typowanie zwycięzcy, a nie karciana rozgrywka, jest najbardziej emocjonujące w bakaracie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *