subscribe: Posts | Comments

Nasza wizyta w Las Vegas

0 comments
Nasza wizyta w Las Vegas

Podróże po świecie od dawna są moją pasją. W ciągu ostatnich 20 lat zwiedziłam 38 krajów, z czego większość w Ameryce Południowej. W Ameryce Płn. byłam jak dotąd sześć razy, zwiedzałam tam m.in. Missisipi, Hawaje i Rhode Island, ale nigdy jeszcze nie udało mi się zajrzeć do Las Vegas, słynnego na całym świecie miasta grzechu.

W tym roku jednak razem z przyjaciółmi zorganizowaliśmy wyprawę do Ameryki z przystankiem w Las Vegas Boulevard, jako że wszyscy chcieliśmy spróbować swojego szczęścia w tamtejszych słynnych kasynach. Zacznijmy od tego, że kasyna w Las Vegas są rzeczywiście tak olśniewające jak przedstawiają je zdjęcia w internecie: opływające w bogactwa, pełne automatów, stołów do gry i różnych niezwykłych atrakcji. Możemy tutaj zobaczyć perfekcyjnie odwzorowaną kopię paryskiej wieży Eiffle’a w hotelu Paris, tańczące fontanny w hotelu Bellagio, gondole, zoo, cyrk itp.

Najsłynniejszą atrakcją Las Vegas są jednak kasyna. Osobiście zajrzeliśmy do Flamingo, Eastside Cannery i Caesars Palace, ale tylko w tym pierwszym udało mi się wygrać większą sumę. Dzięki trafieniu jackpota w Wild Shootout zdobyłam ponad $5.000, próbowałam też sił w ruletce, niestety bez większego sukcesu. Od tego czasu jestem oddaną miłośniczką automatów one-armed bandit i prawie codziennie gram w nie przez internet, chociażby w serwisie AdmiralSpot.

Chciałabym wrócić jeszcze któregoś dnia do Vegas, tamtejsze domy rozrywki są naprawdę fantastyczne. Ale za to biorąc udział w grze przez internet otrzymuję do wykorzystania dodatkowe bonusy, np. bonus od depozytu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *